Elina Reil

Tarot

Tarot a Miłość, Rozstanie, Zdrada

Ten temat cały czas przejawia się w moich odpowiedziach. Tzw. temat rzeka… Więc wiedź, że jeżeli chcesz zapytać o tą sferę – to nie miej żadnych oporów. Relacje partnerskie są ważną częścią naszego życia i należy je pielęgnować tak, aby pozytywna harmonia Twojego związku korzystnie oddziaływała na całą rodzinę. Oczywiście dotyczy to również rozstań czy nawet zdrady. Sprawdź teraz na co zwrócić uwagę w przyszłym czy obecnym związku. Sprawdź co mówią karty.

Tarot a Finanse, Praca

Tutaj ilość pytań też jest ogromna. Oczywiście sfera finansów to również bardzo ważna część naszej teraźniejszości bo każdy chce mieć godne i dostatnie życie. Ale jednak jak pewnie wiecie często pojawiają się problemy niespodziewane a nawet niewiarygodne. Nawet krótki okres czasu może zaważyć na naszej przyszłości finansowej. Zła decyzja, zła umowa, zmiana pracy. Często wynikłe problemy są wypadkową naszych nieprzemyślanych decyzji. Dlatego jeżeli masz wątpliwości możesz dowiedzieć się co karty chcą Ci powiedzieć w zaistniałej sytuacji.

Tarot a Rodzina, Zdrowie

Jak już pisałam ilość pytań jest nieograniczona. Jeżeli martwi cię sytuacja osoby z bliskiej rodziny – praca, związek, zdrowie, finanse itp… możesz też zapytać kart. Ważne jest aby pytanie było szczere i wyrażone w dobrej wierze. Pamiętaj, że złe intencje powracają do Ciebie w potrójnej mocy. Również możesz pytać o problemy zdrowotne. Jednak tutaj zawsze nalegam – i to jest jedyne co dodaję od siebie – na kontakt z lekarzem. Nie bawmy się w szarlatanerię bo zdrowie mamy jedno. Karty podpowiedzą jedynie na co możemy zwrócić uwagę ale decyzję pozostawią zawsze tobie.

Tarot z 3 kart

W mojej ponad 17 letniej praktyce wykonałam już tysiące interpretacji rozkładów z kart. Osobiście zaczynam dzień od rozkładu “co mnie właściwie dzisiaj czeka”. Muszę Ci powiedzieć, że sprawdzając prognozę na koniec dnia średnia sprawdzalność to 98,0%. Dopowiem, że jestem bardzo surowa w ocenie.

Dlatego oprócz mojej propozycji prognozowania z kart która jest dostępna w formularzu – dodałam na końcu tzw. szybką interpretację z rozkładu 3 kart. Dotyczy to konkretnego jednego pytania. Oczywiście czym bardziej będzie szczegółowe tym bardziej szczegółowa jest odpowiedź. Jeżeli zadasz ogólne pytanie – odpowiedź będzie ogólna.

Wiele osób szuka interpretacji na tzw. szybko – w jednym konkretnym pytaniu. Dlatego dla Was postanowiłem wprowadzić taką interpretację.

To już któraś z rzędu wróżba u Pani. Jestem bardzo zadowolona i myślę, że również ta mnie nie zawiedzie. To wszystko jest u mnie poprzewracane do góry nogami. Pozdrawiam ciepło.

Barbara

Magia Tarota dla Ciebie

Profesjonalna oferta

 • Tarot w Miłości
 • Tarot Finansowy
 • Tarot a Rodzina
 • Horoskop Tarota

Często pytania, które do mnie wysyłacie dotyczą: miłości, finansów, zdrady, firmy, pracy, umów itd… Ilość tematów i pytań jest nieograniczona i może dotyczyć dosłownie każdego aspektu twojego życia. Oczywiście jeżeli do pytania podchodzicie poważnie.

Powiem szczerze na pytania w formie “żartu” lub mogące stanowić zagożenie dla innej osoby nie odpowiadam. Wpłacone pienądze zwracam i nie podejmuje się analizy żadnego rozkładu.

Wróżenie to nie zabawa a szczególnie przy kartach Tarota, Lenormand i Runicznych należy być bardzo ostrożnym.  W trakcie analizy rozkładu zawsze jestem bezstronny i obiektywny. Niczego nie ukrywam i opisuję odpowiedź zgodnie z moją interpretacją. W odpowiedziach nigdy nie podaję własnych osądów oraz nie oceniam postępowań. Jednak gdy w kartach pojawi sie ostrzeżenie czy przestroga oczywiście o niej wspominam, jednak tylko wtedy gdy karty na to jasno i wyraźnie wskazują.

Poznaj przyszłość

Wybierz odpowiednią drogę
 • Poczuj energię miłości
 • Odzyskaj utracone nadzieje
 • Miej wpływ na przyszłość
 • Poznaj swoich wrogów
 • Odwróć niekorzystny bieg wydarzeń
 • Wykorzystaj energię żywiołów

Jak dokonać zamówienia?

 1. Wypełnij dokładnie poniższy formularz
 2. W zadawanym pytaniu jak możesz opisz dokładnie problem. Czym więcej szczegółów tym dokładniejsza odpowiedź
 3. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony na stronę płatności.
 4. Opłać usługę on-line lub zwykłym przelewem bankowym. Wszystkie dane otrzymasz po wypełnieniu formularza.
 5. Jeżeli nie chcesz wypełniać formularza prześlij swoje pytanie na mojego maila – wtedy odpowiem i uzgodnimy szczegóły analizy rozkładu.

elina@elinareil.pl

 

Zamów wróżbę lub Rytuał

Pierwsze pytanie jest (za darmo). Dotyczy tylko nowych klientów.

Jeżeli pytasz o swojego partnera dodaj jego imię i jak to możliwe datę urodzenia

Elina Reil

Profesjonalny Salon Wróżb

i Rytuałów Magicznych