Elina Reil

Rytuały

Rytuał Miłości

Dla wszystkich którzy mają poważne problemy miłosne. Strach przed utratą miłości lub wzmocnienie więzi między Tobą a partnerem. Ten Rytuał wspomaga wasze relacje miłosne. Wzmaga szansę na powrót utraconej miłości lub zachęca partnera do zainteresowania się twoją osobą. To swoisty energetyczny feromon dzięki któremu wasza miłość może być jeszcze większa. Rytuał zwiększa więź energetyczną między Wami przez co  pozytywna intencja ma szansę na szybsze spełnienie.

Rytuał Ochronny

Nie pozwól aby negatywna energia wpływała na twoje życie. W tym przypadku rytuał pomaga Cię chronić przed złą energią wysyłaną przez innych ludzi. To swoista bariera chroniąca również przed urokami i klątwami. Nie daj szansy aby zła energia m/in: zazdrości, zawiści czy niechęci niszczyła całe dobro w twoim otoczeniu. Rytuał działa jak tarcza ochronna nie przepuszczając złej energii.

Rytuał Finansowy – Dostatku i Obfitości

Przecież sfera materialna w Twoim życiu też jest ważna. Rytuał pozwala na zmianę twojej sytuacji materialnej. Jeżeli jesteś w dołku finansowym lub praca którą wykonujesz nie daje nadziei na godne życie skorzystaj z tego Rytuału. Oczywiście nie działa tak, że zostaniesz milionerem, ale może pomóc w odzyskaniu normalnego stanu posiadania.

Rytuał Intencyjny

Rytuał intencyjny to rytuał wykonywany w intencji jaki chcesz osiągnąć cel. Są to rytuały z dowolnej dziedziny życia. Jak zapewne wiesz w życiu jest wiele spraw, które chcemy aby „ruszyły z miejsca” lub zakończyły jakiś długotrwały proces, który nie daje nam spokoju. Musisz jednak pamiętać, że intencja nie może nikomu robić krzywdy lub „na siłę” zmuszać do czegokolwiek. To ważny aspekt a od jego respektowania uzależniam wykonanie rytuału. Śmiało można również uznać ten rytuał za Odwracający Bieg Wydarzeń – Jeżeli widzisz, że droga się kończy a potem jest tylko przepaść… to znak, że negatywna energia opanowała Twoja aurę. Gdy sprawy, które do tej pory toczyły się normalnie a teraz wszystko się wywraca do góry nogami – nie możesz dłużej czekać. Zastosuję dla Ciebie Rytuał odwracający bieg wydarzeń. Pomoże zmienić negatywne tendencje a twoje życie wkroczy na odpowiednią drogę. 

Teraz dopiero wiem co to jest prawdziwy Rytuał. Zamówiłam ich chyba kilka i nigdy nic sie nie działo. Rozumiem, że nie ma gwarancji. Ale u ciebie chociaż mam skrypty i świecę.  Czuję, że powoli sprawy idą do przodu.

Kasia

Magia dla Ciebie

Profesjonalna oferta

  • Rytuał Miłości
  • Rytuał Ochronny
  • Rytuał Finansowy
  • Rytuał Intencyjny

Wielu z Was pyta dlaczego rytuały są takie drogie. Przecież można znaleźć nawet w cenie 50-100 zł. Oczywiście że tak. Jeżeli wierzysz w to, że ktoś za 50 zł poświęci kilka lub kilkanaście godzin na rytuał  a nawet zakupi  akcesoria do tego potrzebne ( czyli z własnej kieszeni dołoży do porady) to oczywiście tam zamawiaj. Jesteś wolnym i świadomym człowiekiem.

Ja niestety nie mam czasu na zabawę. Do każdego rytuału i każdej porady podchodzę indywidualnie i profesjonalnie. Akcesoria stosowane w każdym rytuale są przeznaczone tylko do tego jednego celu. To jest bardzo ważne i może zaważyć na sukcesie całego przedsięwzięcia. 15 letnia praktyka pracy z kartami i ezoteryką wymusza na mnie zachowanie pełnej dbałości o uzyskanie sukcesu i zadowolenia mojego klienta.

Tylko Biała Magia

Dobro zawsze wraca

Moce zawarte w przyrodzie mogą przyjść Ci z pomocą w wielu ważnych aspektach twojego życia. Pamiętaj aby twoje problemy były rozwiązywane z rozwagą i spokojem a sukces będzie pewniejszy i przyniesie więcej radości. Najważniejszą rzeczą jaką należy pamiętać przy rytuałach magicznych jest dbanie o to, aby nikomu nie zrobić żadnej krzywdy. Prawda jest taka, że wyrządzone zło – powróci do Ciebie z potrójna mocą. Więc zlecejąc wykonanie rytuału magicznego wszystko dobrze przemyśl i bądź pewien, że robisz to tylko z pozytywnych pobudek.

Przy rytuałach opieram się TYLKO na Białej Magii. Zleceń, które mogą wymagać użycia jej ciemnej strony – nie przyjmuję.

Tak więc jeżeli chcesz: poprawić jakość swojego życia, czuć się bardziej bezpiecznie, wzmocnić swoją sytuację finansową czy wskrzesić iskrę miłości w twoim związku – zleć mi wykonanie w pełni profesjonalnego i bezpiecznego rytuału magicznego.

Zamów wróżbę lub Rytuał

Pierwsze pytanie jest (za darmo). Dotyczy tylko nowych klientów.

Jeżeli pytasz o swojego partnera dodaj jego imię i jak to możliwe datę urodzenia

Elina Reil

Profesjonalny Salon Wróżb

i Rytuałów Magicznych